Ettevõtjate sügislaat 2017

Reedel, 08 sept ja laupäeval, 09 sept 2017 Kuressaare kesklinna tänavatel: Ferrumi – Kuressaare Kultuurikeskuse – Raekoja – Saaremaa Kaubamaja – Rae kpl ümbritsev ala ja tänavad.

Kutsume Teid meie järjekordsetele SaareMaaPäevadele ja Sügislaadale Kuressaare kesklinnas.

Sel aastal on Sügislaat kõik välialal, rikastades varasügisest Kuressaare keslinna melu veelgi rohkem. Iga aastaga on rahvale rohkem meeldinud just väliala väljapanekud!

Sügislaat on osa SaareMaaPäevade programmist ja Saaremaa Toidufestivali kavast. Reede õhtul toimub lisaks laadamelule ka vahva vabaõhu teatrietendus kesklinnas. Laupäeval lisandub sügislaadale kohalike kauplejatega Turupäev keskväljakul ja õhtut jääb lõpetama suur tänavapiknik läbi Kuressaare kesklinna.

Sügislaadale on oodatud kauplema müüjad üle Eesti ja mujalt, kellel on pakkuda: toidukraami, taimi, istikuid, käsitööd, sügisande ja tooteid teenuseid kogu perele jpm.
Sügislaadal osalevatele firmadele teevad sooduspakkumisi taas erinevad Spad,hotellid ja kodumajutused- kõik ikka selleks,et eksponentidel oleks ka sügisel Saaremaal mõnus, ühendades töörõõmu puhkusega. See on suurepärane võimalus eksponeerida oma väljapanekuid ja tegemisi ja saada osa laadamelust!

Ürituse täpsemat infot hakkame kohe kohe jagama www.saaremaapaevad.ee ja samanimelisel FB lehel.

Ootame teid taas varasügisesse Kuressaarde, osa saama meie vahvast laadamelust!
Sügislaada registreerimislehe saate alla laadida siit: registreerimisleht.

Lisainfo sügislaada kohta:
Merle Vaha
merlevaha@gmail.com
Ak Getmer OÜ
+3725187614